Dlaczego warto kupować laptopy poleasingowe?

Chcesz zainwestować w laptop, ale przerażają Cię rynkowe ceny? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – sprawdź ofertę sprzętu poleasingowego! Są to sprzęty, które cieszą się dużym  zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Popularność tego typu sprzętu na polskim rynku stale wzrasta.

Laptop poleasingowy

Laptop poleasingowy czyli jaki?

Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęty, z którego wcześniej korzystały inne przedsiębiorstwa na podstawie umowy leasingowej. Czas trwania takiej umowy wynosi zwykle 2-3 lata. Po zakończeniu czasu jej obowiązywania sprzęt wraca do leasingodawcy i zostaje pozyskany przez firmę, która zajmuje się jego skupem.

Zatem dlaczego warto kupić taki sprzęt?

Jednym z najważniejszych powodów jest przede wszystkim cena laptopa. Już za niewielkie pieniądze możemy kupić laptopa z dobrymi parametrami. Zanim laptop trafi na rynek jest on dokładnie sprawdzany pod względem technicznym. Przeprowadzane są potrzebne aktualizacje i w razie potrzeby wgrywane nowe systemy operacyjne. W celu udoskonalania sprzętu sprzedawcy oferują rozbudowę laptopa poleasingowego poprzez rozszerzenie ilość dostępnej pamięci RAM czy wymianę dysku na SSD. Standardowo oferowane jest 4 GB pamięci RAM, ale na życzenie klienta niskim kosztem można ją rozbudować do 8 GB. Podobnie jest w przypadku dysku – nie ma problemów z tym, aby otrzymać laptop z dyskiem SSD oferującym 120-256 GB pamięci. Dzięki temu klient otrzymuje wysokiej klasy, solidny sprzęt, który posłuży przez kilka następnych lat. Sprzęt poleasingowy jest objęty odpowiednio długą gwarancją.

Przy wydaniu niewielkiej kwoty zyskasz laptop w dobrej jakości, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeśli masz konkretne wymagania co do parametrów, jakości, a szczególnie ważna jest dla Ciebie najwyższa wydajność za jak najmniejsze pieniądze, to oferta sprzętów poleasingowych jest skierowana właśnie do Ciebie.

My jako fachowcy w swej branży postaramy się pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru przy zakupie laptopa poleasingowego.