Serwis laptopów

Serwis laptopów

ReCompIT oferuje profesjonalne usługi serwisu komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, smartfonów oraz telefonów we Wrocławiu i okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością, ponieważ Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączą do nich i Państwo!
Oferowana przez nas naprawa sprzętu dotyczy urządzeń takich firm, jak:

  • Samsung,
  • HP (Hewlett-Packard),
  • Asus,
  • Lenovo,
  • Acer,
  • Dell,
  • Sony.

Wśród wrocławskich firm wyróżnia nas:

  • PROFESJONALIZM – pracujące u nas osoby to specjaliści w dziedzinie komputerów, laptopów i smartfonów. Do każdego zlecenia naprawy podchodzimy solidnie i z całym zaangażowaniem, ponieważ wiemy, że każdy problem jest inny. Najczęściej zajmujemy się wymianą matrycy ekranów, naprawą dźwięku bądź zasilania płyty głównej, usuwaniem wirusów czy odzyskiwaniem ważnych danych. Oprócz tego rodzaju usług nasz serwis komputerowy zajmuje się również konserwacją sprzętu, aby Państwa urządzenie działało właściwe przez długi czas. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji, dzięki czemu mogą być Państwo pewni otrzymania solidnej usługi.
  • SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA – nasz serwis komputerowy znajduje się w centrum Wrocławia, dlatego nieprawidłowo działające urządzenie można do nas przynieść osobiście. Jednak specjalnie dla tych z Państwa, którzy mieszkają nieco dalej, istnieje możliwość skorzystania z usługi naprawy komputera czy laptopa bez wychodzenia z domu! Wówczas po otrzymaniu zgłoszenia awarii drogą telefoniczną lub mailową, przyjeżdżamy do Państwa po odbiór sprzętu. W siedzibie naszej firmy dokonujemy diagnostyki urządzenia i kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ceny. Serwis Państwa urządzenia trwa zazwyczaj kilka dni roboczych.
  • KONKURENCYJNE CENY – dokonując naprawy laptopa w ReCompIT, mogą być Państwo pewni, że ceny naszych usług nie są wygórowane. Co więcej, zapewniamy, że usunięcie awarii nie przekroczy wartości sprzętu. Jeśli tak się dzieje, uczciwie o tym informujemy. Zresztą zawsze po ustaleniu przyczyny problemu i wycenie naprawy, nawiązujemy kontakt z klientem, aby upewnić się, że przyjęty koszt nie przekroczy zakładanego na ten cel budżetu. W ten sposób Państwa nie narażamy na zbędne wydatki, a sami zyskujemy miano firmy o nieposzlakowanej opinii.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Oczywiście zapraszamy również do naszego salonu przy ul. Roosevelta we Wrocławiu, znajdującego się dla Państwa wygody w samym Śródmieściu. Nasi pracownicy z całą pewnością udzielą Państwu fachowych informacji, jeśli chodzi o serwis komputerowy, a w razie potrzeby zorganizują odbiór sprzętu. Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa zachęciła Państwa do skorzystania z usług firmy ReCompIT!